V dnešnej dobe bolo vytvorených mnoho hier. Mnohé z nich je potrebné si kúpiť, čo spôsobuje vyhadzovanie tých peňazí, ktoré by sa dali zúžitkovať na niečo iné. V našom článku Vás dnes oboznámime s tými hrami, ktoré môže hrať každý úplne zdarma. Ak ste teda milovníkom online hier, tak si náš článok určite nenechajte ujsť.

League of Legends

Spoločnosť Riot Games je vývojárom mimoriadne úspešnej multiplayerovej online bojovej arény (MOBA) “League of Legends”. V snahe zničiť nepriateľskú základňu hráči ovládajú silných šampiónov so špeciálnymi schopnosťami a zapájajú sa do tímového boja. Medzi najobľúbenejšie postavy patria Ahri, Yasuo a Jinx, ktorí sa označujú ako šampióni. Hra “League of Legends”, ktorá je jednou z najpopulárnejších a najkonkurenčnejších hier v hernom biznise, má veľkú hráčsku základňu, živú esportovú scénu a časté vylepšenia.

Counter strike

Známu sériu strieľačiek z prvej osoby (FPS) “Counter-Strike” vytvorila spoločnosť Valve Corporation. Jej intenzívna taktická hrateľnosť, ktorá si vyžaduje stratégiu, koordináciu a presnú mušku, je hlavným dôvodom jej príťažlivosti. Hráči sa ako teroristi alebo protiteroristi zapájajú do kôl, v ktorých musia plniť úlohy, ako je umiestňovanie alebo zneškodňovanie bômb. Vďaka svojej ľahkej dostupnosti, dôrazu na boj založený na zručnostiach a súťaživému duchu je hra už mnoho rokov oporou odvetvia esportu. Jej schopnosť poskytnúť hráčom na celom svete vzrušujúce herné zážitky založené na zručnostiach je dôvodom jej trvalého úspechu.

Fortnite

Mimoriadne populárnu battle royale hru Fortnite vytvorila spoločnosť Epic Games. Blíži sa búrka, keď sa hráči ponoria na ostrov, aby tam zháňali zbrane a zásoby. Víťazom sa stáva posledná osoba alebo tím, ktorý zostane nažive. Jej dynamický vizuál, pravidelné aktualizácie, free-to-play model a špeciálne stavebné mechanizmy prispeli k jej obrovskej príťažlivosti pre hráčov všetkých vekových kategórií. Miesto hry ako fenoménu v oblasti hier upevnila jej dostupnosť, neustály vývoj a kultúrny efekt prostredníctvom partnerstiev a podujatí.

Rocket League

Spoločnosť Psyonix je vývojárom intenzívnej športovej hry “Rocket League”. Hráči v nej riadia autá poháňané raketami, aby trafili obrovskú futbalovú loptu do bránky druhého tímu. Hráčov po celom svete nadchla rýchla hrateľnosť a jednoducho naučiteľné, ale náročné funkcie. Za popularitu hry čiastočne vďačíme jej multiplatformovej hre, častým aktualizáciám, ktoré prinášajú nový obsah, a súťaživému prostrediu. Hráčom všetkých úrovní zručností prináša hra “Rocket League” jedinečnú kombináciu chaosu s vozidlami a športového ducha, čo prináša nekonečnú zábavu a vzrušenie.

Ktorú si vybrať?

Každý sa nakoniec rozhoduje podľa osobného vkusu. Fanúšikom MOBA hier ponúka League of Legends dynamickú súťažnú atmosféru a strategickú hĺbku. Intenzívna taktická strieľačka z pohľadu prvej osoby “Counter-Strike” je ideálna pre milovníkov zručnostných strieľačiek.

“Fortnite” nadchne dynamickou hrou battle royale, zatiaľ čo “Rocket League” prináša výnimočnú športovú akciu s vozidlami. V neustále sa meniacom svete online hier ponúka každá hra jedinečné zážitky, ktoré oslovia širokú škálu herných preferencií. Keďže je poskytnutá možnosť hrať tieto hry zdarma, tak neváhajte a kľudne ich všetky vyskúšajte. Následne sa rozhodnete na základe svojich dojmov a preferencií.